Domofonas ir telefonspynes, laiptines durys.
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Apsaugos sistemos nuo rūkymo laiptinėse
Apsaugos sistemos nuo sutuoktinio neištikimybės
Apsauginiai stogeliai nuo lietaus
Apsaugos signalizacijos
Stebėjimo kameros
Laiko uždelsimo relė
Maitinimo šaltiniai
Apsaugos sistemos priedai
Apsaugos sistemos namams - patartina namo apsaugas sistemas montuoti kartu su vaizdo stebėjimo sistema, vaizdo telefonspynė, praėjimo kontrole, signalizacija ir pan.

Vaizdo stebėjimas -
vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti saugumą ir situacijos kontrolę saugomoje patalpoje. Norint gauti kuo geresnį naktinį vaizdą, būtina sumontuoti apsauginį apšvietimą. Personalo kontrolei dažnai naudojamos slaptos stebėjimo kameros, paslėptos davikliuose ar interjero detalėse.

Vaizdo telefonspynė -
skirta vaizdo stebėjimui prie vartų ar durų prieš jų atidarymą, taip pat nuotoliniam durų atidarymo valdymui. Telefonspynės sudėtis namui: iškvietimo skydas, telefonspynės monitorius, elektromechaninės arba elektromagnetinės spynos, sklendės, nepertraukiamo maitinimo šaltinis, kabelių sistema.

Praėjimo kontrole -
kai nieko nėra namie, įdiegiamos praėjimo kontrolės sistemos su kortelėmis. Praėjimo kontrolės sistemos ir patekimo kontrolė leidžia apriboti pašalinių asmenų prieigą į patalpas, taip pat riboja darbuotojų patekimą į atitinkamas kontrolės zonas.

Namų apsaugos ir priešgaisrinė sistema -
yra skirta savininkui perspėti apie gaisrą, avarijas, nepageidaujamų asmenų patekimą, greitai įvykių lokalizacijai bei nuostolių įvertinimui.

Signalizacijos sistemos -
yra autonominės bei gali dirbti nepriklausomai ir įvairiose kombinacijose tarpusavy.Nuosavo namo apsauginės signalizacijos sistema susideda iš apsauginės signalizacijos kontrolinio skydelio, valdymo klaviatūros, apsauginių daviklių, pranešimo perdavimo sistemų, šviesos bei garso pranešiklių, papildomo maitinimo sistemos.

Daugiau http://konkursas.website.lt
Garso telefonspynė daugiabučiamsStilinga antivandalinė telefonspynėSaugios audio telefonspynės Antivandalinė telefonspynėDomofonas telefonspyne be rageliųVaizdo telefonspynė daugiabučiuiDomofonai namamsBelaidės telefonspynėsTelefonspynes kainosTelefonspynių remontasPraėjimo kontrolė Apsaugos sistemos priedaiLaiptiniu durysTelefonspynes raktų gamybaKontaktai telefonspyne