Domofonas ir telefonspynes, laiptines durys.
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Apsaugos sistemos nuo rūkymo laiptinėse
Apsaugos sistemos nuo sutuoktinio neištikimybės
Apsauginiai stogeliai nuo lietaus
Apsaugos signalizacijos
Stebėjimo kameros
Maitinimo šaltiniai
Laiko uždelsimo relė

Laiko uždelsimo rele - įjungimo užlaikymo relė  
Laiko relės su elektromagnetiniu užlaikymu naudojamos tik esant nuolatinei srovei. Šio tipo relės turi papildomą apviją, sudarytą iš varinės gilzės. Didėjant pagrindiniam magnetiniam srautui, atsiranda srovė papildomoje apvijoje. Todėl magnetinis srautas didėja lėčiau, inkaro „sužadinimo“ laikas mažėja ir taip įjungimo metu atsiranda laiko uždelsimas. Išjungiant srovę relės magnetinis srautas kurį laiką išlaikomas inkaro.
Praėjimo kontroles laiko uždelsimo relė vykdo  el. spynos įjungimo užlaikymą. Užlaikymo laikas nustatomas nuo 1 sekundės iki 30 sekundžių reguliatorium (potenciometru).
Pvz. durys su elektromagnetine spyna, kuri  iš vidaus valdoma įsiejimo  mygtuku, t.y. paspaudus ir atleidus mygtuką, magnetine spyna kuri laika dar butu atidaryta (pertraukiamas maitinimas 12V ir magnetine spyna atsidaro)  Po užlaikymo, magnetine spyna vėl užsidaro. Laiko relės naudojamos tokiais atvejais, kai būtina automatiškai atlikti kokį nors veiksmą ne iš karto atsiradus/uždarus valdymo signalui, o tik po kažkurio laiko tarpo.  Shema Telefonspynes laiko uždelsimo relė (Video)

Laiko reles taimerio   Kaina: 15 €   Dabar su nuolaida  tik 10 € 

Laiko relės (taimerio) modulis su indikacija,
Daugiafunkcinis, su rele, 0 s...999 sek
Darbinė įtampa: DC12V (normali darbinė įtampa DC10V-16V)
Darbinė temperatūra: nuo -40 ~ 85'C;

Laiko reles taimerio   Kaina: 19 €   Dabar su nuolaida  tik 17 


Laiko relės modulis 
Vieno kanalo laiko relė gali būti panaudota jei norite valdyti galimai didelės srovės arba aukštos įtampos įtaisą ir jo įjungimo arba išjungimo trukmę. Laiko intervalas reguliuojamas nuo 0 iki 10 sekundžių. Taip pat gali būti panaudotas siekiant uždelsti įjungimą ar išjungimą. 

Laiko reles modulio   Kaina: 10 €   Dabar su nuolaida 50%  tik 5 


Laiko uždelsimo relė, Taimeris.
Elektrinis valdymo įtaisas durų įeigos kontrolės  telefonspynės, domofonams, 12V elektrinėms magnetinėms  spynoms. 
Laiko intervalas reguliuojamas nuo 0 iki 30 sekundžių. Taip pat gali būti panaudotas siekiant uždelsti įjungimą ar išjungimą.

Laiko reles   Kaina: 14 €   Dabar su nuolaida 30%  tik 10.5 

 
Telefonspynes daugiabučiams Domofonai namamsBelaidės telefonspynėsTelefonspynes kainosTelefonspynių remontasPraėjimo kontrolė Apsaugos sistemos priedaiLaiptiniu durysTelefonspynes raktų gamybaKontaktai telefonspyne