Domofonas ir telefonspynes, laiptines durys.
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Praėjimo kontrole daugiabučiams su telefonspynė funkcija
Praėjimo kontrolės domofonai su laiko apskaita
Praėjimo kontrolės sistemos daugiabučiams
Ofiso praėjimo kontrole
Praejimo kontrole servisams, gamybines patalpoms
Praejimo kontrole viesbučiaims

Šis pasiūlymas sukurtas atsižvelgiant į besisvečiuojančių viešbutyje ar svečių namuose privatumą ir saugumą.
Šia praėjimo kontrole patogiai naudosis ne vien Jūsų viešbučio svečiai, bet ir darbuotojai. Norint suprogramuoti, nereikės kviesti specialių tarnybų, kurios atliktų programavimo darbus, tai galėsite atlikti savarankiškai, o tam nebūtina turėti jokių specifinių praėjimo kontrolės programavimo žinių.

Kiekvieno kambario praėjimo kontrolė turi tokius privalumus:
Kambaryje bus įrengtas pasikalbėjimo ragelis, todėl pats svečias gali reguliuoti kitų asmenų patekimą į kambarį jo viešnagės metu. Patekimas suteikiamas tik paspaudus atidarymo mygtuką pasikalbėjimo ragelio panelėje. Tokį ragelį galima montuoti patogiausioje kambario vietoje.
Papildomai kiekvieno kambario praėjimo kontrolė turės du tarnybinius raktelius, vienas kurių ištrina svečių (USER) raktelius iš kambario praėjimo kontrolės (DELETE raktas), o kitas – įrašo (REGISTER raktas). Šių raktelių pagalba galima iš naujo programuoti praėjimo kontrolės raktelių/kortelių skaičių, įrašyti naujus raktelius/korteles, jeigu senieji buvo pamesti arba susirūpinta dėl kambario saugumo.
Kiekvienai praėjimo kontrolei yra galimybė pasirinkti raktelį (pakabuko pavidalo – proximity tag) arba kortelę (proximity card). Galima rinktis iš įvairių formų ir spalvų raktelių. Papildomai kiekvienam kambariui galima išduoti silikonines apyrankes, kurios irgi tarnaus kaip raktai, bet bus atsparios vandeniui, jeigu viešbutyje suteikiamos vandens pramogų paslaugos.
Viešbučio savininkui ar jį administruojančiam asmeniui galima suteikti raktą/kortelę, kuri leis patekti į visus pastate esančius kambarius su praėjimo kontrole (KING CARD).
Darbuotojams galima suteikti korteles, kurios turi leidimą patekti tik į tam tikrus pasirinktus kambarius. VIP klientams galima suteikti VIP raktelius, kurie leidžia patekti ne tik į kambarį, bet ir pramogų zoną.
Galima parinkti pačias įvairias patekimo į įvairias patalpas konfigūracijas. Kur raktas leis asmeniui patekti – administruojančio asmens vaizduotė.

Durų praėjimo kontroles sistemos Kaina: 55 €
Yra galimybe, ateityje įrengti pasikalbėjimo įrenginį,
 to atveju automatinė užraktų sistema veiks, kaip telefonspynė- domofonas, papildomai ragelio Kaina: 15 €

Telefonspynes daugiabučiams Domofonai namamsBelaidės telefonspynėsTelefonspynes kainosTelefonspynių remontasPraėjimo kontrolė Apsaugos sistemos priedaiLaiptiniu durysTelefonspynes raktų gamybaKontaktai telefonspyne