Domofonas ir telefonspynes, laiptines durys.
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Vaizdo domofonai namams
Audio telefonspynes 15 €
Įrašanti stebėjimo telefonspyne

Naujovė telefonspynės sistemų rinkoje: telefonspyne su atmintimi 3 – Viename,
telefonspynė-stebėjimo kamera - įrašymo įrenginys. Vaizdas su garsu įrašomas i „HDD“ atminties diską.

„Apartment“ apsaugos domofonas darželiams, kad tėveliai būtų ramūs dėl savo mažųjų.
Šiai apsaugos domofono sistemai nereikalingas apsaugos darbuotojas, kuris pastoviai budi prie apsaugos kamerų pulto ir stebi situaciją.
Apsaugos sistemos domofonas „Apartment“- tai galimybė tėveliams savo mažylį stebėti virtualioje erdvėje. Vaiko artimieji būtų visiškai ramūs dėl savo atžalos darželyje ir galėtų betkuriuo dienos metu sužinoti, ką mažasis veikia ir kaip jam sekasi.  Šioje sistemoje kiekvienas tėvas turi savo kodą, o norinčiam įeiti į darželio teritoriją dar reikia nuskenuoti kortelę.

Apsaugos domofonas verslui, Apartment, 
Domofonai skirtos nedidelių objektų apsaugai, pvz. autoservisams, parduotuvėms, ofisams, sandėliams, dirbtuvėms, pažeidėjas identifikuojamas jam dar neprisiartinus prie saugomo objekto.Visa informacija įrašoma, 24 valandas per parą, Apsaugos sistema, praneša apie sistemos suveikimus sms žinute. Leidžia savo būstą stebėti  jo savininkui bet kur, kur yra internetas. Apsaugos sistema puikiai tinka tiems, kurie dažnai išvažiuoja ir palieka namus be priežiūros.
Miesto butų apsauga.
Manoma, kad dieną, kada per Jūsų namo laiptinę praeina daug žmonių, Jūsų nekilnojamajam turtui nėra jokios grėsmės. Tačiau statistika rodo, kad dienos laikas darbo dienomis yra labiausiai mėgiamas vagių laikas. Kas liečia išeiginių dienas, tai vagys renkasi tamsų paros metą.
Namų butu apsauga - tai galimybė matyti: Ar į jūsų buta nesibrovė, ar nepalikote ką nors įjungtą, ar tinkamai elgiasi palikti namuose vaikai, ar auklė nenaudoja smurto prieš jūsų mažylį, ar nereikia pagalbos seniems tėvams.
Sodų namų apsauga.
Šiltajam sezonui pasibaigus, sodininkai grįžta į miestus, o į sklypus persikrausto vagys. Jeigu Jūs norite žinoti apie vagystės grėsmes esamu laiku, o ne vėliau, kai prarasite savo turtą, rekomenduojama įsirengti apsaugą ir užmiesčio namuose.
Telefonspynes daugiabučiams Domofonai namamsBelaidės telefonspynėsTelefonspynes kainosTelefonspynių remontasPraėjimo kontrolė Apsaugos sistemos priedaiLaiptiniu durysTelefonspynes raktų gamybaKontaktai telefonspyne