Domofonas ir telefonspynes, laiptines durys.
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Belaidės telefonspynės su elektroniniais raktais
Avarinis atrakinimas
Paslėptos instaliacijos ieškiklis
Elektromagnetinės spinduliuotės matuoklis
Dažnių matuoklis
Adapteris "zulikas"
Telefonspyne visiems

Telefonspynes domofonai.visiems.lt  saugios kaimynystės pagrindas.  Pasitaiko atvejų, kai, galiojančios garantijos metu, vartotojai skambina mums prašydami, kad suremontuotume neveikiančią telefonspynę, tačiau priežastis-ne telefonspynės gedimas, o spynos gedimas, o durys pagamintos kitoje įmonėje. Logiška, remontuoti tai kas ne mūsų lyg ir nepriklauso, tačiau patikimumo ir kokybės įvaizdį prarandame mes, nes paprastas vartotojas „telefonspynę“ pats pavadina “durų atidarymo sistema“. Būna, kad durų gamintojas net nežino, kad bus įrengta telefonspynė ir duryse įmontuoja netinkamą spyną, dėl to vėl kyla nereikalingų rūpesčių.

Kad telefonspynės sistema veiktų patikimai,
užsakovui ir vartotojui pateikiame gerai suderintą prekės ir paslaugos paketą: įrengiame telefonspynę, pagaminame metalines duris arba suderiname darbus su durų gamintoju. Parenkame pagal užsakovo poreikius patikimai veikiančią spyną, kad telefonspynė atliktų pagrindinę savo funkciją – ribotų įėjimą į pastatą ar teritoriją.
 
 

Telefonspynes daugiabučiams Domofonai namamsBelaidės telefonspynėsTelefonspynes kainosTelefonspynių remontasPraėjimo kontrolė Apsaugos sistemos priedaiLaiptiniu durysTelefonspynes raktų gamybaKontaktai telefonspyne